Terugblik

Als ik terugkijk op de afgelopen tijd, ben ik nog steeds heel blij dat ik op expeditie naar Uganda ben geweest. Nog bijna iedere dag denk ik aan de geweldige tijd in Uganda en de hele lieve mensen die ik daar heb leren kennen. 

In de toekomst wil ik absoluut nog een keer vrijwilligerswerk gaan doen in een ontwikkelingsland, zoals Uganda. Na mijn studie heb ik genoeg tijd om me te richten op vrijwilligerswerk en hulp aan anderen, dus ik hoop dat ik over een paar jaar weer op reis kan!

Ik ben het meest veranderd in het opzicht van bewustzijn over wat er aan de hand is in de wereld. Ik ben tegenwoordig veel meer geinteresseerd in andere culturen en wat er gebeurt in de wereld, dan voordat ik op reis was. 

Access: 
Public

Image

Help others with additions, improvements and tips, ask a question or check de posts (service for WorldSupporters only)
More contributions of WorldSupporter author: EsmeeJansen

Image

Share this page
Follow the author: EsmeeJansen
Statistics
854
Going abroad?
Submenu & Search

Search only via club, country, goal, study, topic or sector