Op safari in de Amazone zonder dat het je iets kost - cameravallen analyseren

Help onderzoekers bij het analyseren van grote hoeveelheden data uit de Amazone. De cameravallen die ze hebben geplaatst hebben zoveel beelden opgeleverd dat ze graag jouw hulp inroepen bij het identificeren van de dieren die langs de vallen liepen.

Je moet steeds bij een 'still' aangeven welk die je ziet, of dat er op dat beeld helemaal niets te zien is. Je hebt een uitgebreide lijst met foto's van de te verwachten dieren tot je beschikking. Een beetje dierenkennis is zeker handig maar niet vereist.

Veel plezier en alvast bedankt!

Image

Tip category: 
Volunteering & Projects
Check more: supporting content
Online Volunteering opportunities around the globe

Image

Image
Check tip type
Ideas & Inspiration
Check date of posting
15-11-2017
Help other WorldSupporters with additions, improvements and tips

Meer foto's en projecten

Dit project is even klaar door alle vrijwilligers! In Augustus wordt een nieuwe set met 20.000 foto's verwacht. Tot die tijd kan je nog vele andere wildlife avonturen beleven vanuit je luie stoel: projectoverzicht thema Biology. Ga bijvoorbeeld op safari in Noord Kenia of tel de zeeleeuwen op een klein eilandje bij Californie.

 

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Image

Check more: related topics
Check more: competences and motivations
Share this page!
Follow the author: sanderP
Check: content access
Statistics
2916 1
Content access
Content access: 
Public
Submenu & Search

Search only via club, country, goal, study, topic or sector