Reis artikelen Kringloop (groepsactie)

Het is alweer een tijdje geleden dat wij als groep onze groepsactiviteit hebben uitgevoerd. Dit hebben wij gedaan op 24 Maart en hebben op deze dag een tafel in de aula van onze school gezet, op deze tafel konden de leerlingen hun 2 de hands reis artikelen aan ons doneren.

We hebben op deze manier aardig wat leuke reis artikelen gekregen en nog niet zo kort gelden hebben een aantal meiden van onze groep deze spullen naar het JoHo centre in Groningen gebracht. Hier kun je je reisspullen heen brengen die je niet meer gebruikt zodat andere mensen deze spullen weer kunnen overkopen voor hun reis, als een soort kringloop winkel dus. En op deze manier word er ook niks onnodig weggegooid. In het JoHo centre waren ze erg blij met onze spullen en alles was dan ook van harte welkom. Een geslaagde groepsacitiviteit zal ik maar zeggen:)

 

Follow the author: Lauraaa
Promotions
verzekering studeren in het buitenland

Ga jij binnenkort studeren in het buitenland?
Regel je zorg- en reisverzekering via JoHo!

More contributions of WorldSupporter author: Lauraaa
Content categories
Comments, Compliments & Kudos

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
Access level of this page
  • Public
  • WorldSupporters only
  • JoHo members
  • Private
Statistics
[totalcount]