Photo
Title: Fancy Fair
Fancy Fair

Fancy Fair

Contributions, Comments & Kudos

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
Media of Karlijnstokkers
Content
Access level of this page
  • Public
  • WorldSupporters only
  • JoHo members
  • Private
Image
Image
Statistics
4
Connect
WorldSupporter Resources

Fancy Fair

Op vrijdag 6 juni hebben wij (de groep leerlingen van de expeditie naar Malawi) samen met onze school een Fancy Fair georganiseerd. Iedere klas van de school hadden manieren bedacht om geld in te zamelen voor Malawi, we hadden die vrijdag een verkort lesrooster zodat we ons goed konden voorbereiden. Vanaf 16.00 uur begon de fancy fair en kwamen langzaam de ouders, broertjes, zusjes, opa’s en oma’s binnenstromen. We hadden het weer meezitten, dus het grote grasveld bij onze school stond vol met a...

Image
More from Karlijnstokkers
Selected Categories