Kaartjes actie!

We hebben samen met de hele groep tijdens onze schoolmusical en op de open dag van onze school kaartjes verkocht. Dit hield in dat als sponsoren ons vijf euro doneerden, wij aan hen een kaartje zouden sturen vanuit Malawi. We hebben hiermee een groot bedrag opgehaald en velen hebben dit ook nog individueel verder doorgezet! Ik ben langs de deuren geweest, familie en vrienden gevraagd en heb zo weer honderd euro extra opgehaald!
Veel mensen vinden het heel erg leuk om te zien dat je werkelijk wat doet met het geld dat zij jou doneren.
Wij hebben er daarom voor gekozen om samen met de kinderen van een van de nursery school blanco kartonnen kaarten te tekenen/kleuren. Het enige waar je voor moet zorgen is een adressenlijst, blanco vellen/kaarten en wat potloden/stiften. Ik heb de kaarten of zelf in de bus gegooid of in Nederland opgestuurd, dan weet je in ieder geval zeker dat ze aankomen!

De kinderen vonden dit geweldig om te doen en de mensen die ons hebben gesponsord hebben zo een klein aandenken van hun sponsoring uit Malawi zelf!

Follow the author: sophiebaltus
Promotions
verzekering studeren in het buitenland

Ga jij binnenkort studeren in het buitenland?
Regel je zorg- en reisverzekering via JoHo!

Content categories
Comments, Compliments & Kudos

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
Access level of this page
  • Public
  • WorldSupporters only
  • JoHo members
  • Private
Statistics
[totalcount]