Hai allemaal,
Vandaag is het 1 januari 2014! Gek, alweer een nieuw jaar!
Bijna iedereen die ik ken weet van mijn expeditie naar Malawi af. Sommige van hen wensten mij gister een gelukkig nieuwjaar en zeiden daarbij dat 2014 vast een speciaal voor mij zou moeten worden! En ja, dat is zeker zo. In februari ga ik naar Malawi en als ik de verhalen van ervaren Worldmappers moet geloven is dat een fantastische expeditie!
Het grote avontuur komt steeds dichterbij, vandaag nog maar 52 dagen tot 22 februari! Ik kan nauwlijks geloven dat ik over ongeveer anderhalve maand in Malawi zit. De tijd vliegt, ik ben druk bezig met alle voorbereidingen en heb om 11 januari alweer de tweede voorbereidingsdag.
Ik wens iedereen een heel mooi & gelukkig 2014, maak er wat moois van! Tot zover mijn korte update, ik houd jullie op de hoogte met snel weer een nieuw blog berichtje!
Liefs Dana
Add new contribution