Samenwerking met school

Op de informatiedag in Nijmegen van Worldmapping vertelde Jetkse van der Schaar dat Worldmapping al met vele scholen samenwerkt. Dit betekend dat ze een informatieavond organiseren op een school zodat ze meteen heel veel mensen bereiken. Vaak hebben ze dan connecties met deze school door bijvoorbeeld een worldmapper die op die school zit.

Nu hadden Annelie en ik het idee om dit ook te gaan regelen met onze school! Iedereen op onze school, zowel docenten als ouders, was en is erg enthousiast over Worldmapping en hun reizen. Ik hoop dus ook ontzettend dat het lukt, want ik weet zeker dat er dan nog meer mensen van onze school de reis van hun leven gaan maken met Worldmapping.

Stay tuned, want ik zal bij verdere updates weer een blog erover schrijven!

Contributions, Comments & Kudos

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
Blog of Jules
Content
Access level of this page
  • Public
  • WorldSupporters only
  • JoHo members
  • Private
Statistics
0
Selected Categories