Voor kerst hebben we allemaal dozen gevuld met etenswaren...

Voor kerst hebben we allemaal dozen gevuld met etenswaren voor de voedselbank. Iedereen nam een pak macaroni, chocomel, koekjes, ... mee van huis en hiermee werden honderden dozen gevuld. Via de voedselbank komt dit bij de armste mensen van Nederland terecht.(december 2013) Op onze school wordt ieder jaar met Pasen en Kerst zo'n soort actie gehouden. Dit is meestal voor daklozen of arme mensen in Nederland maar kan ook voor mensen in Afrika worden gehouden, zoals de Afrika week die ieder jaar op onze school is, waarmee geld wordt opgehaald dmv allerlei acties, optredes, uitdagingen en donaties.

Contributions

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.