Title: zang en dans in Oeganda
zang en dans in Oeganda

In Oeganda zijn we vaak zingende en dansende kinderen tegen gekomen. Wat me opviel is dat iedereen hier vol op meezingt en meedanst, wat natuurlijk superleuk is! Het filmpje bestaat uit een aantal fragmenten van liedjes bij verschillende projecten waar ik langs ben geweest. (De fragmenten van onze groep zijn bij elkaar gezet door een andere worldmapper uit onze groep naar Oeganda).

Media of KrisSchweren
Contributions, Comments & Kudos

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
More contributions of WorldSupporter author: KrisSchweren
Access level of this page
  • Public
  • WorldSupporters only
  • JoHo members
  • Private
Statistics
[totalcount]