Nog steeds actief

Nadat wij als eerste groep van het Sondervick College naar Uganda zijn gegaan, wil onze school dit voortzetten. We hebben met onze groep een informatieavond georiganiseerd voor leerlingen en ouders die hier voor belangstelling hebben. Ik zelf vond het hartstikke leuk om deze mensen informatie te geven over deze prachtige reis. Veel leerlingen werden door deze avond super enthousiast en willen dus graag volgend jaar mee. Ik hoop hun daarover nog meer te kunnen vertellen. Ook anderen wil ik inspireren om aan zo'n mooie expeditie mee deel te nemen. Voor mij was het namelijk een ervaring om nooit te vergeten!

Follow the author: ellenvandoormalen
More contributions of WorldSupporter author: ellenvandoormalen
Content categories
Comments, Compliments & Kudos

Add new contribution

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
Access level of this page
  • Public
  • WorldSupporters only
  • JoHo members
  • Private
Statistics
[totalcount]